Beterbiev vs Browne o tituly WBC a IBF v prosinci!

Ruský šampión Artur Beterbiev má před sebou další obhajobu světových titulů v polotěžké váze. V prosinci jej vyzve na galavečeru v Kanadě Američan Marcus Browne!

17.12.2021 – Bell Centre, Montreal, Kanada
Polotěžká váha
Artur Beterbiev 🇷🇺🆚🇺🇸 Marcus Browne 

Neporažená ruská jednička a světová dvojka Artur BETRERBIEV (16-0-0, 16 KO) a americká dvojka a světová sedmička „Sir“ Marcus BROWNE (24-1-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly WBC a IBF!

Šestatřicetiletý ruský knockouter Artur Beterbiev získal v listopadu 2017 světový titul IBF, když ve dvanáctém kole knockoutoval německého boxera Enrica Koellinga. O rok později pás obhájil, když ve čtvrtém kole tvrdě ukončil britského bijce Calluma Johnsona.

V květnu 2019 si v pátém kole smlsnul na Radivojejovi Kalajdžičovi z Bosny a Hercegoviny a obhájil pás i podruhé. V říjnu 2019 se utkal ve sjednocující bitvě s ukrajinským šampiónem WBC Oleksandrem Gvozdykem. Beterbiev ukrajinského boxera v desátém kole poslal třikrát do počítání a byl konec. Letos v březnu oba pásy úspěšně obhájil, když na domácím galavečeru v Moskvě ukončil v desátém kole Němce Adama Deinese.

Třicetiletý Marcus Browne již o světové tituly bojoval a to před dvěma lety v americkém Barclays Center, kde vyzval tehdejšího šampióna Jeana Pascala. Na něj však nestačil a prohrál v osmém kole. Pro Browna to byla první profesionální porážka kariéry. Loni na body přetlačil ruského boxera Denise Gracheva a vprosinci tak na něj bude čekat druhý titulový pokus.


Vřískot (2022) 🎬😱🔪 CZ TRAILER
V kinech od 13.1.2022