ZÁPAS DNE: Bermane Stiverne vs Deontay Wilder!

Stiverne vs Wilder
Bermane Stiverne vs Deontay Wilder

Dnes v noci se stane dlouho očekávaný zápas v těžké váze skutečností! Bermane Stiverne se střetně s Deontayem Wilderem!

MGM Grand, Las Vegas, Nevada, USA
Dlouho očekávaný zápas o titul mistra světa organizace WBC je zde!
Kanadská jednička a světová čtyřka Bermane „B. WARE“ STIVERNE (24-1-1, 21 KO) má před sebou první obhajobu uvolněného pásu WBC, který získal loni 10. května výhrou nad Američanem Chrisem ARREOLOU (35-4-0, 31 KO).

Stiverne Arreolu tvrdě knockoutoval v 6. kole a ukázal neskutečnou odolnost, sílu a stabilitu. Knockoutovat Arreolu se nepodařilo v roce 2009 legendě Vitali Klitschkovi a ani Tomkovi Adamkovi o rok později.
Nyní stojí před Kanaďanem výzva v podobně knockoutera, který naposledy prohrál ještě co by amatér – Americká neporažená trojka a světová desítka Deontay „The Bronze Bomber“ WILDER (32-0-0, 32 KO).
Wilder si své místo vyzyvatele „vybojoval“ v eliminátoru WBC v březnu loňského roku v zápase s krajanem a kamarádem Malikem Scottem, kterému se po ne moc tvrdé ráně nechtělo zvednout a stal se terčem posměšků jak kritiků a odborníků tak i boxerů a boxerských legend.
Americký knockouter má za sebou bilanci snů a dobře rozjetou kariéru, nic méně výpis jeho soupeřů je tristní a nikdo jako například Arreola nebo podobní z TOP ratingu v jeho seznamu jmen nenajdete. Zkušeností má vesměs s průměrnými boxery a tyto zkušenosti mu podle nás budou chybět, Stiverne je typ boxera, který má tvrdou ránu a je odolný a tokového soupwře Wilder neměl ani zdaleka.
Když vzpomeneme na zápas z loňského října s krajanem Nicolaiem Firthou (21-11-1, 8 KO), kterého sice Wilder knockoutoval ve 4. kole, ale i sám na začátku duelu inkasoval a byl rozhozenej, tak těžko říct, co s tím udělá „líznutí“ od světového šampióna….
Nyní proti němu bude stát světový šampión a hlavně soupeř, který je kvalitně úplně jinde než jeho dosavadní soupeři, který je betonově odolný a s železnou ranou.
Přenos z gala bude od 4h ráno vysílat například Polská televize Polsat SPORT!

VÁŽENÍ:
Bermane STIVERNE – 239 lbs / 108,4 kg (V minulém zápase 108,6 kg)

Deontay WILDER – 219 lbs / 99,3 kg (V minulém zápase 101,6 k

A jak zápas vidí naše tuzemské kanceláře? Favorizují Amerického vyzyvatele! ⇓
Stiverne vs Wilder Stiverne vs Wilder Stiverne vs Wilder

Jak zápas vidíte vy?
Koho tipujete na výhru?

⇓ Galerie z vážení! ⇓
Stiverne vs Wilder
Stiverne vs WilderStiverne vs WilderStiverne vs WilderStiverne vs WilderStiverne vs Wilder