Bermane Stiverne se omlouvá svým fanouškům!

Bermane Stiverne (25-3-1, 21 KO) se rozhodl omluvit fanouškům za jeho bídný výkon ve druhém zápase proti Deontayi Wilderovi (40-0-1, 39 KO). Dle Stivernových slov to nebyl on, ale podvodník v jeho těle. Nyní hodlá nastartovat kariéru.

V roce 2013 a 2014 zle vyučil Chrise Arreolu. Ve druhém zápase dokonce získal pás WBC, který uvolnil ukrajinský obr Vitalij Klitschko. Jenže na obhajobu nikdy nedosáhl. Do zápasu s Wilderem vcházel nemocný a unavený z tvrdého tréninkového kempu. Málo kdo totiž ví, že Stiverne je velký dříč, který neumí odpočívat a ubrat plyn. Následně se v roce 2015 utkal s Derricem Rossym, kde opanoval duel velice sporně a těsně. Rossy jej dokonce dokázal dostat na podlahu ringu a kariéra obávaného bijce s přezdívkou „B.WARE“ začínala dostávat sestupnou tendenci. Po dvouleté pauze se haitský rodák vrátil, aby zkusil odčinit prohru s Wilderem, jenže nepředvedl zkrátka nic a šampion jej tvrdě knockoutoval v prvním dějství.

Nyní se nastartoval k velkému comebacku a hodlá si ještě jednou sáhnout na titul. „ Chtěl jsem se omluvit mým fanouškům za to, že jsem do ringu s Wilderem poslal podvodníka v mém těle. Nebyl jsem to já, ale jen můj stín. Byl to zkrátka podvod. Moje tělo nebylo spojené s myslí a já do toho nedal ani srdce. V ringu mě zastoupilo jen mé jméno, které dostalo velkou lekci. Po zápase jsem opět našel svoji duši. Přísahal jsem, že se do ringu už vůbec nevrátím a nebo udělám cokoliv na světě pro to, aby se stal opět mistrem světa. Pro tento cíl jsem na sobě tvrdě pracoval, jak mentálně, tak fyzicky. Byl jsem v horách, v poušti, držel jsem diety a žil život plný odříkání. Odspároval jsem tisíce kol a naběhal tisíc mil, abych dostal svoje tělo opět do zabijáckého módu.“ – Prozradil sám Stiverne, kterého čeká na konci února zápas s Joe Joycem. Myslí to „B.WARE“ opravdu vážně?