Ben Davison: Tyson je hříčka přírody. Tržné rány se hojí dobře a rychle!

Podle slov trenéra hvězdného Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO), Bena Davisona, se tržné rány v obličeji obrovitého Brita hojí neuvěřitelně rychle. Odveta s Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO) by tedy neměla být v ohrožení.

Když Tyson Fury zamířil po souboji s Otto „All In“ Wallinem (20-1-0, 13 KO) se zkrvavenou tváří rovnou do nemocnice, tak nejednoho fanouška napadlo, jestli bude jednatřicetiletý rodák z Manchesteru fit na únorovou odvetu s Deontayem Wilderem. Od souboje s mladým Švédem uplynuly dva týdny a „Gypsy King“ už trénuje v posilovně, což je rozhodně dobrá zpráva a dobré zprávy ještě podpořil jeho trenér Ben Davison. „Tyson je v dobré péči. Stará se o něj hodně odborníků. Já nejsem odborník přes tržné rány, takže to nechci moc komentovat.“ – Rozpovídal se pro Sky Sports trenér světové čtyřky těžké váhy.

„Tyson je velký bojovník, takže pokud bude připravený na sto procent, tak samozřejmě do odvety s Wilderem nastoupí. Deontaye čeká složitý souboj s Ortizem, takže doufáme, že se také nezraní. Asi nikdo nečekal, že se Tyson vrátí do tréninku tak brzy. Ty cuty byly opravdu hrozivé, asi nejhorší tržné rány, které jsem kdy viděl. Problémem ani nebyl tak ten obrovský cut na obočí, jako spíše ten menší na víčku. Nicméně on je hříčka přírody a ať se mu stane cokoliv, tak se to extrémně rychle hojí.“ – Dokončil své povídání trenér lineárního šampiona těžké váhy. Dobré zprávy potvrdili i lékaři, kteří předpokládají, že se Brit bude moci vrátit ke klasickým tréninkům již začátkem listopadu.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Word of the day! #yesyoucan

Příspěvek sdílený Tyson Fury (@gypsyking101),