Bellew varuje Joshuu před kvalitami Usyka!

Bývalý šampión křížové váhy Tony Bellew na vlastní kůži vyzkoušel, jak skvělý boxer Oleksandr Usyk je a nyní varuje svého krajana a světového šampióna Anthony Joshuu!

„Usyk má strašně moc síly, je to výjimečný sportovec a bojovník, který mě jasně přeboxoval. Je to nejlepší boxer, s jakým jsem vůbec bojoval. Je technicky precizní a jeho práce nohou je na úplně jiné úrovní“. Vyzdvihuje  Usyka rodák z Liverpoolu.

A dodává „Pro Joshuu to bude ohromně těžký boj a podle mě nejtěžší obhajoba titulů. Poté co se Usyk vrátil ke spolupráci s otcem Lomachenka je ještě nebezpečnější. Usyk se pokusí Joshuovi vše vzít, boxuje tak, že přečte Vaše schopnosti, potom je eliminuje a zneškodní aby následně ukázal ty své. Pro Joshuu to bude podle mě nejtěžší zápas kariéry“. Ukončuje úvahy Bellew.

Tony Bellew a Oleksandr Usyk se utkali před třemi lety v Manchesteru a ukrajinský šampión dokázal domácího boxera v parádním duelu ukončit v osmém kole a obhájit všechny světové tituly WBA super, WBO, WBC a IBF.

25. září vyzve Usyk šampióna těžké váhy Anthony Joshuu na galavečeru v Londýně, kde bude chtít sebrat tituly WBA super, WBO, IBF a IBO. Pokud by se mu podařilo Joshuu porazit, stane se světovým šampiónem ve druhé váhové kategorii.