Barthelemy se střetne o uvolněné tituly IBO a WBA s Easterem Jr.! V akci bude i Ajagba!

I do Las Vegas je naplánovaný opravdu našlapaný galavečer. V akci se představí nigerijský obr, Efe Ajagba, s Michaelem Wallischem . O uvolněné tituly v lehké váze se střetnou Rances Barthelemy a Robert Easter.

Efe Ajagba (9-0-0, 8 KO) vs. Michael Wallisch (19-1-0, 12 KO) – Desetikolový duel těžkých vah – Pětadvacetiletý nigerijský knockoutér, Efe Ajagba, zatím proplouvá profesionálním ringem bez zaváhání a postupně demoluje vše, co mu pod ruku přijde. Naposledy zdemoloval amerického veterána, Amira Mansoura, ve dvou kolech. „Chci být nejlepší těžká váha na světě. To je můj sen. Nyní půjdu domů a budu dál tvrdě pracovat, abych se připravil na další souboj.“ – Hřměl po vítězství nad šestačtyřicetiletým Mansourem Ajagba. Jak se připravil, to uvidíme v noci ze soboty na neděli. Do cesty se mu totiž postaví 196 centimetrů vysoký rodák z Mnichova. Třiatřicetiletý Wallisch má za sebou knockoutovou porážku od krajana Christiana Hammera a jistě přijede do Vegas ukázat to nejlepší, co v sobě má.

Robert Easter Jr. (21-1-0, 14 KO) vs. Rances Barthelemy (27-1-0, 14 KO) – O uvolněné tituly WBA a IBO v lehké váze – Bývalý světový šampion super pérové a lehké váhy, Rances Barthelemy a bývalý světový šampion lehké váhy, Robert Easter Jr., se střetnou v titulovém souboji o uvolněné pásy WBA a IBO v lehké váze. Dvaatřicetiletý Kubánec minulý rok senzačně prohrál, s běloruským válečníkem Kirylem Relikhem, ale následně se dokázal vrátit na vítěznou vlnu demolicí Roberta Frankela. O čtyři roky mladší Američan také prohrál. Mikey Garcia jej naprosto přejel ve dvanácti kolech. Nyní oba borci dostávají další titulovou šanci. „Easter i já jsme na cestě, která nás dovede opět na vrchol. Oba jsme po prvních porážkách v profesionální kariéře. Očekávám stejného Eastera, jako jsem viděl na záznamech. Bude chodit dopředu a snažit se mě knockoutovat. Na tom není nic působivého. Pokud chce válku, tak ji také dostane. Každý ví, že jsem nikdy neustoupil, ale tento duel jdu vyhrát. Budu bojovat tak chytře, abych se opět stal mistrem světa.“ – Prozradil před zápasem Barthelemy. Kdo opanuje tento souboj a přiblíží se možnému souboji s Vasiliyem Lomachenkem? To se dozvíme v noci ze soboty na neděli.