Barry Hearn: Neuskutečnění odvety mezi Ruizem a Joshou by bylo čistým šílenstvím!

Bývalý majitel stáje Matchroom Boxing a otec Eddieho Hearna, Barry Hearn, nepochybuje o tom, že Anthony „AJ“ Joshua (22-1-0, 21 KO) udělal dobře, když přijal okamžitou odvetu s Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO).

Když Anthony Joshua padl s Andym Ruizem na začátku června v Madison Sqaure Garden, tak ani jeden z Hearnů určitě neskákal radostí dva metry do výšky. Největší hvězda stáje Matchroom Boxing klečela čtyřikrát na podlaze ringu a celý svět byl v šoku. Sen o dobytí zámořského trhu se rozsypal jako domeček z karet. „Stálo to za ten risk? Já myslím, že ano.“ – Rozpovídal se Barry Hearn pro The Telegraph. Každý, kdo mluví opak, tak lže a strhává na sebe pozornost. Všichni víme, že by Joshua Ruize porazil 99x ze sta soubojů.“

„Odmítnutí odvety by znamenalo, že by se Joshua stal obyčejným boxerem bez jakýchkoliv práv na jeden z pásů. Měli by jsme slabší pozice pro vyjednávání dalších zápasů a navíc by pustil Ruize jen tak se svými pásy pryč? Bez boje? Každý, kdo by tohle udělal, tak by byl naprostý šílenec.“ – Dokončil svoje povídání starší z dvojice Hearnů. Fanoušci se mohou začít na opravdu honě vyhecovanou bitvu, protože oba borci se do sebe již pustili různými vyhlášeními na adresu toho druhého a ani jejich týmy se mezi sebou zrovna dvakrát nešetří.