Barry: Fury je ve skvělé formě, je těžké ho zasáhnout!

Uznávaný novozélandský trenér Kevin Barry hodnotí přípravu šampióna těžké váhy Tysona Furyho, kterého čeká 9. října třetí vzájemný duel s Deontayem Wilderem!

„Tyson Fury vypadá v opravdu skvělé fyzické kondici a v přípravě mě dobré výsledky. Myslím, že vypadá mnohem lépe než u předchozích zápasů. Vím, že se v médiích objevovali různé zprávy o slabší formě a podobně, ale když jsem ho viděl, můžu z čistého srdce říct, že o tom nemůže být ani řeč“. řekl Barry

A dodává „Stále mě udivuje jeho rychlost a reakce, když se na něj podíváte, je to obr a na první pohled si řeknete, že je to nemotora. Hodně svým tělem klame, nikdo nemá takové reflexy v těžké váze jako má on a je velmi těžké ho zasáhnout. Fury je velmi silný a sebevědomý boxer, že je těžké ho srovnávat s Wilderem. Malik Scott sice přinese Wilderovi nějaké novinky a oživení, ale nemůže ho naučit inteligenci a chytrému boxu, to už musí mít v sobě“. Uzavřel novozélandský trenér a stříbrný medailista z olympijských her v Los Angeles v roce 1984.

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) a Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) se utkají ve třetím vzájemném duel o pás WBC 9. října na galavečeru v Las Vegas. První duel před třemi lety mezi oběma boxery skončil diskutovanou remízou a odveta loni v únoru byl už v plné režii Furyho, který Wildera zdemoloval v sedmi kolech. Dokáže britský šampión opět Američana přetlačit?