Banks je novým trenérem Adriana Granata!

Johnathon Banks byl dlouholetým trenérem legendárního Wladimira Klitschka, jenž byl od roku 2012 jeho hlavním trenérem po zesnulém Emanuelovi Stewardovi. Nyní spojil síly se Švédskou hvězdou Adrianem Granatem!

21.4.2018 – Gaerdehov Icehockey Aréna, Sundsvall, Švédsko
Těžká váha
Adrian Granat vs Otto Wallin
Švédská dvojka „The Pike“ Adrian GRANAT (15-1-0, 14 KO) a neporažená švédská jednička Otto WALLIN (19-0-0, 13 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Evropský titul Evropské unie EBU-EU!

Adrian Granat vs Otto Wallin

Johnathon Banks byl dlouhá léta druhým trenérem Wladimira Klitschka, když 25. října 2012 zemřel legendární trenér Emanuel Steward, tak převzal jeho pozici a byl oporou Klitschka v osmi duelech. Společně dokázali porazit Mariusze Wacha, Francesca Pianetu, Alexandera Povetkina, Alexe Leapaie, Kubrata Puleva a Bryanta Jenningse. Poslední dva duely Klitschko prohrál, nejdříve v roce 2015 nestačil na Tysona Furyho, který jej zaskočil a poměrně jasně vybodoval a naposledy v tvrdé bitvě padl v 11. kole s novým králem těžké váhy, neporaženým Anthony Joshuou.

Banks nyní bude psát novou kapitolu své trenérské kariéry a tou bude cesta s Švédem Adrianem Granatem, jehož čeká souboj o pás EBU-EU a především souboj o celé Švédsko s krajanem Otto Wallinem.

Wallin má na svém kontě jen jedinou porážku, kterou mu uštědřil tvrdým knockoutem v prvním kole loni v březnu Alexander Dimitrenko.

Banks tak má před sebou velmi těžký úkol, porazit zatím neporaženého Wallina, který je i favoritem tohoto švédského duelu. Nutno dodat, že ani jeden z boxerů nestáli proti TOP boxerovi, kromě souboje se zmíněným Dimitrenkem, který ale skončil dřív než začal. Z našeho pohledu se bude jednat o velmi vyrovnaný zápas.