Bakole: Jsem připraven zničit Whyta!

Rodák z Konga a Mezinárodní šampión WBC Martin Bakole je připraven čelit britskému prozatímnímu světovému šampiónovi Dillianovi Whytovi!

Osmadvacetiletý Martin Bakole (16-1-0, 12 KO) se loni v prosinci blýskl na galavečeru v londýnském Wembley, když ovládl desetikolovou bitvu s ruským boxerem Sergeyem Kuzminem, kterého vybodoval 98:92, 97:93 a 96:94 a uštědřil mu první profesionální porážku. Zároveň získal mezinárodní titul organizace WBC.

Díky této výhře se posunul na devatenáctou pozici světového žebříčku a nyní je hladový po dalším titulu. V hledáčku má ostrovana Dilliana Whyta (28-2-0, 19 KO), který má v držení prozatímní světový titul stejné organizace.

“Eddie (Myslí britského promotéra Eddie Hearna), hledáš soupeře pro Dilliana Whyta na srpen nebo září? Máme zájem, chceme bojovat. Porazíme tvého kluka, ať Dillian ukáže, co opravdu umí” řekl Billy Nelson, trenér Bakoleho.

“Jsem připraven Dilliana Whyta porazit, zlomit a zničit. Ale obávám se, že jsem pro něj až moc veliké riziko”. Dodal Bakole.