Babič porazil Balskiho a má titul!

Alen Babič vs Adam BalskiStříbrný pás organizace WBC ve váze Bridgerweight získal chorvatský boxer Alen Babič, když jasně ovládl desetikolovou bitvu s polským boxerem Adamem Balskim! Video ze zápasu v článku!

21.5.2022 – O2 aréna, Londýn, VB
Bridgerweight
Alen Babič 🇭🇷🆚🇵🇱 Adam Balski
John Latham 95:93
Craig Metcalfe 97:91
Anssi Perajoki 97:91

Zápas začal hodně zostra a Balski poslal po patnácti vteřinách Chorvata po tvrdém úderu do počítání. Nicméně Babič se z knockdownu otřepal a na jeho výkon to vliv nemělo. Chorvatská jednička poté byla hodně aktivní a dělal zápas. Hodně úderů šlo do krytu, ale Balski byl hodně pasivní.

V devátém kole ringový Victor Loughlin odečetl polskému bijci bod poté, co zaznění gongu tvrdě trefil Babiče na bradu a ten byl silně otřesen. Poslední kolo bylo plně v režii Poláka a snažil se soupeře ukončit. To se mu ale nepodařilo a zápas došel do bodového rozuzlení.

Alen Babič vs Adam Balski

Všichni rozhodní viděli správně jako vítěze Chorvata a Alen Babič tak získává stříbrný titul organizace WBC. Zároveň tak prodloužil sérii vítězných utkání na 11 zápasů v řadě a stále je neporažený. V žebříčku organizace se Babič zařadil na třetí místo za Šampióny Oscara Rivase a Lukasze Rozanskiho.

Alen Babič vs Adam Balski