Aukce na zápas Charra s Bryanem se uskuteční 17.5.2019!

Organiazce WBA již stanovila termín, ve kterém se uskuteční aukce na zápas mezi regulérním šampionem, Manuelem Charrem (31-4-0, 17 KO) a prozatímní šampionem Trevorem Bryanem (20-0-0, 14 KO).

17.5.2019 proběhne aukce k zápasu Manuel „Diamond Boy“ Charr vs. Trevor „The Dream“ Bryan. Vítěz aukce bude mít právo uskutečnit tento souboj mezi regulérním šampionem WBA a dočasným šampionem WBA. Minimální částka musí být jeden milion dolarů. Vítězná částka nakonec bude rozdělena v poměru 75-25 ve prospěch syrského válečníka. Vítěz tohoto souboje by měl být veden jako povinný vyzývatel britského krále, Anthonyho Joshuy.

Připomeňme si, že devětadvacetiletá světová padesátka, Trevor Bryan, získal prozatímní titul WBA loni v srpnu, když ukončil ve čtyřech kolech krajana BJ Florese. Od té doby Američan v ringu nestál, byť měl být potencionálním soupeřem Anthonyho Joshuy, jako náhrada za Jarrella Millera. Čtyřiatřicetiletý Charr neboxoval od 25.11.2019, kdy se setkal s ruským obrem, Alexanderem Ustinovem a právě v tomto souboji získal regulérní titul WBA. Ruského veterána dokázal porazit na body ve dvanácti kolech.