Attila Végh: V Conorovi jsem se spletl!

Conor Mcgregor, to jméno dnes zná snad každý. Irský šampion dokázal své jméno přetavit v takovou značku, že ho znají i ti, kteří možná MMA nikdy neviděli nebo neznali. A jak o dvojnásobném šampiónovi UFC mluví Attila Végh?

Byl to právě Conor, kdo dokázala překročit hranici a dostat své jméno a s tím i MMA mezi běžné lidi. Spousta odborníků se shoduje, že to byl právě on, kdo významně urychlil růst MMA a získal smíšeným bojovým sportům tak velkou světovou popularitu.

„Conor je velký kapr. To co dokázal za ty roky v UFC, nedokázali někteří za celý svůj život. Především díky němu je náš sport tak populární, jak populární nyní je. Celou kariéru jsem mu fandil“. okomentoval na adresu hvězdného Ira vítěz zápasu století Attila Végh.

Vstupenky můžete zakoupit zde: www.ticketstream.cz

Ten míří už v září do Brna se svou show „Noc s legendou“ a vyprávět bude možná i o legendárním Conorovi. Známý Notorious má svou stopu i na Slovensku. Těsně před vstupem do UFC se totiž střetl se Slovenským bojovníkem Ivanem Buchingerem. Zápas tehdy skončil KO pro Conora a posunul ho do slavné UFC.

„Pamatuji si, jak jsem Ivanem den před zápasem volal a říkal jsem mu, že se ho Conor určitě bojí, protože veškeré ty trashtalky dělá proto, aby potlačil svůj strach. Zmýlil jsem se. Conor ukázal, že je šéf a frajer“, odhalil zajímavou historku Végh.

Attila Végh

Vstupenky můžete zakoupit zde: www.ticketstream.cz

Ivan Buchinher je opravdu jediným Slovákem, který se kdy s Conorem Mcgregorem střetl, na svůj zápas však moc rád nevzpomíná… ,“Prohrál jsem už na chodbě před šatnami. Když jsem viděl, jak se rozcvičuje a co dělá, dostal se mi prostě do hlavy. V zápase jsem to nebyl vůbec já. Pomohl jsem mu svou prohrou do UFC, ale to nebyl jediný. Za mou kariéru jsem tam pomohl několika bojovníkům“, uvedl nedávno v internetovém vysílání s úsměvem Ivan Buchinger.

Mcgregor možná už však žádný zápas nepřidá. Už podruhé ohlásil konec kariéry a je v zápasovém důchod. ,,Já si myslím, že se určitě vrátí, ale nechci to víc komentovat, protože více se o tom budeme bavit na mé show v Brně. Těším se na všechny MMA fanoušky.“ uzavřel Végh. Noc s legendou se v Brně koná 12.9. 2020 a vstupenky jsou k dispozici zde

Vstupenky můžete zakoupit zde: www.ticketstream.cz

UFC 205