Attila Végh o souboji s Jiřím Procházkou!

Attila Végh před pár měsíci oznámil, že se vrátí do boje v příštím roce, kdy si splní svůj sen a nastoupí ve svém prvním profesionálním boxerském zápase. Pro tento rok však pro své fanoušky také něco nachystal!

Už 12.září se chystá do Brna s show „Noc s legendou“. Jako hosta si vybral dle svým slov československou MMA jedničku Jiřího Denisu Procházku. Bojovníka, ke kterému Végh chová velkou úctu.

Attila Végh

Vstupenky můžete zakoupit zde: www.ticketstream.cz

„Jirku znám už velmi dlouho, to bylo ještě v dobách, kdy začal dělat MMA. Tehdy jsme mockrát spolu i trénovali. Já jsem ho vždy vnímal jako velmi šikovného zápasníka, protože on měl pro mě vždy velmi netypický styl. Takový nevychytatelný postoj. Pak jsem sledoval jeho první zápasy v Čechách a když jsem viděl, jak všechny zdemoloval, tak se mi potvrdilo, že je opravdu velký talent. Byl jsem rád, když se dostal do Rizinu, kde udělal brutální zápasy a udělal si tam i brutální jméno.“, uvedl na adresu šampiona Rizinu Jiřího Denisy Procházky vítěz zápasu století Attila Végh.

Vstupenky můžete zakoupit zde: www.ticketstream.cz

Procházka se po obhajobě titulu v japonské organizaci Rizin, rozhodl vyslyšet nabídku nejprestižnější světové organizace UFC, kde ho také na eventu UFC 251 čeká v této organizaci premiéra. Jeho soupeřem bude Volkan Oezdemir. ,,Pro Jirku je teď důležité zvládnout svou premiéru v UFC, protože on může mít právem potom velké ambice. Já si myslím, že může být opravdu světovou špičkou a pokud bych ho mohl i podpořit nějakou pomocí, může kdykoliv zajet do našeho gymu, kde bude vždy vítaný“, nabídl svou pomoc bývalý světový šampion Bellatoru Attila Végh, jenž se připravuje ve Spartakus Fight Gym Trnava.

Vstupenky můžete zakoupit zde: www.ticketstream.cz

A dokázala by si Československá MMA legenda představit svůj souboj s Procházkou? ,,Myslím, že před mnoha lety byla někdy taková myšlenka, ale já jsem se tehdy vždy vyjadřoval, že bych s ním nebojoval, protože jsme spolu trénovali, měli jsme nějaké vztahy a myslím, že i on se tehdy vyjádřil, že by nešel. Kdyby samozřejmě tehdy byla situace, kdy by prostě nebyla jiná možnost nebo cesta, tak bychom asi šli, ale extra by o to ani jeden z nás nestál“, řekl Végh.

Vstupenky můžete zakoupit zde: www.ticketstream.cz

Ten bude hlavní hvězdou show Noc s legendou 12. září v Brně, kde si ho s jeho humorem a sympatií fanoušci určitě užijí. Tím, že Jiří Procházka může v rámci show vyprávět o své UFC premiéře, získává večer ještě větší nábor.

Vstupenky můžete zakoupit zde: www.ticketstream.cz
Kapacita je omezená na 500 diváků.