Arum: Věřím, že Miller dostane víceletý zákaz!

Promotér a manažer dopingového provinilce Bob Arum věří, že jeho dnes už bývalý svěřenec dostane minimálně roční zákaz činnosti. Odhaduje, že by to mohlo být i na několik let ne-li doživotně!

„Dívám se na to tímto způsobem, pokud bojovník vezme drogy zvyšující výkon a připraví se na účast v boji, pak se na to dívám jako na pokus o vraždu“. řekl jasně Arum

A dodává: „Je na komisy jak se rozhodne a jaký udělí Millerovi trest, ale já věřím, že to bude víceletý nebo doživotní zákaz. A pokud se mě chcete zeptat, jestli s ním budu dále pokračovat, tak odpověď zní – NE, NIKDY V ŽIVOTĚ!“ Jarrell Miller nikdy nebude boxovat na galavečeru, který já budu pořádat a myslím, že nejsem jediný promotér, který má takový postoj“

Jednatřicetiletý brooklynský rodák neprošel loni v březnu antidopingovými testy celkem na tři zakázané látky. V jeho těle se nacházel mix Endurobolu, růstového hormonu a EPO. Přišel tak o spoustu milionů dolarů, které by dostal za titulový zápas s Anthony Joshuou.

Nyní mu byla v těla opět nalezena látka podporující výkon. V jeho těle byla nalezena zakázaná látka GW1516, tedy Cardarine a Endurobol, stejně jako před zápasem s Joshuou.

Je to celkem již potřetí v kariéře, že kdy byl tento boxer chycen na dopingu. Ještě v době kdy se věnoval K1, tak měl v sobě též zakázané látky a byla mu pozastavena činnost.

Jarrell Miller vs Fred Kassi