Arum: Sudí, který viděl vyhrát Harta nad Smithem, by měl mít pozastavenou činnost!

Bob Arum silně zkritizoval bodového sudího ze souboje Jesseho „Hard Work“ Harta (26-3-0, 21 KO) a Joe Smitha Jr. (25-3-0, 20 KO), který nesmyslně nabodoval duel pro rodáka z Filadelfie.

Byla to jednoznačná demolice ze strany Smitha, který Hartem několikrát otřásl a v sedmém dějství jej dokonce poslal na podlahu ringu. Dokonce i sám rodák z Filadelfie přiznal, že ten večer byl jeho soupeř lepší. „Zranil jsem si pravou ruku týden před soubojem. Myslel jsem si, že to bude v pohodě, ale nebylo. Nechci se vymlouvat, protože Joe bojoval opravdu skvěle. Zaslouží si maximální respekt.“ – Tento fakt potvrdili i dva pánové na bodech Henry Eugene Grant (97-92 pro Smitha) a Joseph Pasquale (98-91 pro Smitha). Jenže jejich kolega James Kinney nepochopitelně duel otočil ve prospěch Harta v poměru 95-94.

To nelibě nesl promotér celé akce Bob Arum, byť právě on je zástupcem Jesseho Harta, se kterým má dlouhé roky velmi dobré vztahy. „Tomuto soudci by měli vzít právo rozhodovat souboje. Měl by být vyšetřován a nakonec suspendován. A to jsem promotér Jesseho Harta, ale je absolutně nepochopitelné, jak jej někdo mohl vidět vyhrát. To si nikdy nemůže ten člověk obhájit. Byl to skvělý souboj, plný tvrdých úderů a neustále akce, ale pak vám ho zkazí takovýhle idiot na bodech. Ti ostatní dva pánové předvedli skvělou práci, když nabodovali duel 98-91 a 97-92.“ – Prozradil Arum.