Arum: První souboj Crawford – McGregor bude v MMA. Následná odveta v boxu!

Zástupce bývalého nesporného krále super lehké váhy a aktuálního šampiona WBO welterové váhy Terence „Bud“ Crawforda (36-0-0, 27), Bob Arum, nadále spekuluje o možném dvojzápase mezi jeho svěřencem a hvězdou UFC Conorem McGregorem.

Bob Arum stále více mluví o možném souboji mezi jeho svěřencem a šampionem WBO welterové váhy Terencem Crawfordem a hvězdou UFC Conorem McGregorem. Šéf stáje Top Rank Boxing by chtěl tento duel uskutečnit, co nejdříve. Zřejmě, aby předehnal svého amerického rivala Floyda Mayweathera. „Náš návrh je velice seriózní a chceme být naprosto féroví.“ – Rozpovídal se zkušený promotérský bard, jenž se jal mazat Irovi med kolem úst. Samozřejmě všichni musí uznat, že na to jde Arum opravdu velice chytře, byť nenabízí tak velké jméno, jako je právě to Mayweatherovo.

„Náš návrh je, že první souboj mezi McGregorem a Crawfordem proběhne podle pravidel MMA. Odveta se následně uskuteční v boxu. Podle mě je Terence stejně lepším bojovníkem a dokonce i lepším zápasníkem na zemi, takže stejně vyhraje oba souboje.“ – Rýpl si ještě Arum. Připomeňme si, že dvaatřicetiletý Američan se v ringu objevil naposledy v polovině prosince, kdy při třetí obhajobě chladnokrevně sfoukl neporaženého litevské válečníka Egidijuse Kavaliauskase. O rok mladší rodák z Dublinu se vrátil do klece o uplynulém víkendu a za 40 vteřin uzemnil veterána Donalda Cerroneho.