Arum: Lomachenko-Campbell je hotová věc, čeká se jen na oznámení od Eddieho Hearna!

Promotér hvězdného Ukrajince Vasiliye „Hi-Tech“ Lomachenka (13-1-0, 10 KO) a šéf stáje Top Rank, Bob Arum, prozradil, že souboj jeho svěřence s britským borcem, Lukem Campbellem (20-2-0, 16 KO), je hotový a připravený.

Bob Arum oficiálně potvrdil, že souboj mezi šampionem WBA a WBO v lehké váze, Vasiliyem Lomachenkem a britským válečníkem, Lukem Campbellem, je hotový a připravený na oznámení. Oba borci by se měli tedy střetnout o pásy WBA, WBO a uvolněný pás WBC 31.8.2019 v Londýně. „Je to hotová věc. Eddie Hearn se mě zeptal, jestli bychom mu umožnili, aby on oficiálně oznámil tento zápas. Nechce totiž, aby tato skutečnost zasahovala do prodejů lístků na souboj Dillana Whyta. Asi se mu tento souboj špatně prodává.“ – Prohlásil pro IFL boxerský bard.

Britský promotér tedy zřejmě počká do souboje Dilliana Whyta s Oscarem Rivasem, aby následně mohl oznámit bitvu mezi Lomachenkem a Campbellem. „Necháme to na něm, kdy to oznámí. Dohoda je podepsaná a souboj se uskutečním 31.8.2019. Předpokládám, že to bude v O2 Aréně, ale to už nechávám na Eddiem. My máme vše nastaveno, takže pokud jde o mě, tak souboj je upečený.“ – Prozradil novinářům Bob Arum. To je pro fanoušky v České republice dobrá zpráva, jelikož galavečery z O2 Arény většinou vysílá stanice Sport1. Tato televizní stanice bude totiž živě vysílat i souboj Dilliana Whyta s Oscarem Rivasem, takže se máme na co těšit.