Arum: Fury zavrhl souboj s Wilderem!

Promotér Bob Arum prozradil, že Tyson Fury se už nehodlá nikdy s bývalým šampiónem Deontayem Wilderem. Urazil ho, obvinil a dnes již nemá sebemenší zájem s ním zápasit!

“V minulém roce jsme chtěli bojovat a nabízeli jsme tři termíny a odpověď nebyla žádná. Smlouva propadla a tím se uzavřela trilogie. Nyní nejsou žádná jednání a pravděpodobně už ani nebudou. Tyson jasně řekl: Nebudu s ním bojovat dnes, zítra ani nikdy potom. Urazil mě, obvinil s manipulacemi s rukavicemi a zneuctil tento sport. Takže se myslím, že Tyson dal jasně najevo jestli se někdy dočkáme ještě vzájemného duelu”. řekl šef stáje Top Rank Bob Arum.

Neporažený Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) se poprvé utkal s Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) v prosinci 2018 a zápas skončil překvapivou remízou, neboť v zápase byl lepším v ringu Fury.

Loni v únoru jsme se dočkali odvety, ve které již Tyson Fury nedal bývalému šampiónovi sebemenší šanci a ukončil jej v sedmém kole. Měla následovat další odveta, ale tým Wildera po prohraném zápase nekomunikoval. Když propadla smlouva, začal Wilder Furyho obviňovat a poštval proti sobě jak své fanoušky, tak odbornou veřejnost.

Nyní se Fury připravuje na sjednocující dvojzápas s krajanem Anthony Joshuou (24-1-0, 22 KO), který má v držení pásy WBA, WBO, IBF a IBO. O zápase se také mluví jako o duelu století ve Velké Británii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *