Arum: Fury se vrátí do ringu v březnu!

Americký promotér Bob Arum odhalil, že světový šampión organizace WBC Tyson Fury se vrátí mezi šestnáct provazů v březnu. Tedy v době, kdy má dojít na odvetu Usyk vs Joshua!

„Tyson se pravděpodobně vrátí do ringu v průběhu března. Rád bych ho opět viděl na britských ostrovech před domácími fanoušky, kde už dlouho neboxoval. Nejdříve by se mohl vypořádat s Dillianem Whytem a ve druhé polovině roku bychom se mohli dočkat sjednocujícího duelu s Oleksandrem Usykem“. řekl Arum

A dodává „Anthony Joshua si může najmout nejlepší trenéry na světě, ale Usyka stejně nemůže porazit. Usyk je pro něj příliš rychlý a příliš chytrý boxer a vždy pro něj bude nepřekonatelným soupeřem. Naopak si myslím, že ho v odvetě Usyk ukončí před limitem“. Uzavřel Arum jakékoliv spekulace, že by mohl v odvetě uspět Joshua a ve sjednocující bitvě změřit síly s Furym.

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) boxoval naposledy před domácími fanoušky ve Velké Británii v roce 2018, když na galavečeru v Manchesteru ve čtvrtém kole ukončil Makedonce Sefera Seferiho. Ve stejném roce ještě boxoval v irském Belfastu a poté měl pět duelů ve Spojených státech.