Artur Szpilka zpět v ringu!

Artur Szpilka vs Adam KownackiArtur Spilka se za 14 dní vrací po roce a půl mezi šestnáct provazů! Jeho soupeřem bude krajan žijící v USA Adam Kownacki!

15.7.2017 – Nassau Coliseum, Uniondale, New York, USA
Těžká váha
Artur Szpilka vs Adam Kownacki
Polská jednička “Szpila The Pin” Artur SZPILKA (20-2-0, 15 KO) a neporažená americká devítka Adam KOWNACKI (15-0-0, 12 KO) se utkají v desetikolové bitvě!

Szpilka nestál v ringu dlouhých 18 měsíců, poté co dostal loni 16. ledna neskutečně brutální knockout v zápase o světový titul WBC od Deontaye Wildera (38-0-0, 37 KO).

Artur Szpilka vs Adam Kownacki

Na začátku roku se rýsoval zápas s Geraldem Washingtonem, ale duel nakonec nedošel do fáze podepsání smlouvy a tak Szpilka musel čekat až do teď. V polském duelu vyzve neporaženého krajana žijícího v USA Adama Kownackiho.

Artur Szpilka vs Adam Kownacki

Pro Kownackiho se bude jednat teprve o první desetikolovou bitvu a tudíž jednoznačným favoritem bude mnohem zkušenější Szpilka, který má na svém kontě již sedm desetikolových duelů a jeden dvanáctikolový.

Artur Szpilka vs Adam Kownacki

Pro Szpilku se tak bude jednat o skvělý návrat do ringu po dlouhé době, neboť bude favoritem, bude mít větší šanci na výhru a zároveň získá důležité body s vysoce postaveným boxerem, Kownacki je na 32. místě světového ratingu, Szpilka na místě 14.

Artur Szpilka vs Adam Kownacki