Arreola zničil Augustina a chce další šanci na světový titul!

Cristobal „The Nightmare“ Arreola (38-5-1, 32) dál žije svůj titulový sen. V noci ze soboty na neděli expresně zničil Američana s haitskými kořeny Jeana Pierra Augustina (17-1-1, 12 KO).

Osmatřicetiletý Arreola se před víkendem svěřil, že by rád zanechal v profesionálním ringu svůj vlastní odkaz a k tomu potřeboval s přehledem přejet krajana narozeného na Haiti, Jeana Pierra Augustina. Ten byl do té doby neporažený. „Noční můra“ se však nezalekla a na soupeře doslova vlétla od úvodního gongu, kdy se snažila soka strhnout do bitvy. To se Arreolovi celkem dařilo a ve třetím kole zaúřadovala jeho přední ruka, která Augustina roztančila. Následné taneční kreace ukončila zběsilá bitka, ve které, jak jinak, dominoval rodák z Los Angeles.

Augustin se poroučel k zemi a to byl začátek jeho konce. Ringový Neal Young ještě nechal pokračovat v souboji, ale evidentně otřesený Augustin již nic nevymyslel a Arreola souboj ukončil další salvou úderů, která přesně našla hlavu soupeře. „ Tohle je moje poslední titulová cesta. Než však tuto cestu dokončím, rád bych zanechal odkaz. Nejde mě o odvetu s Deontayem Wilderem. Chci bojovat s kýmkoliv. Nehledám jedno jméno, jednoho soupeře.“ – Prozradil svoje tužby ještě před duelem. Nyní se americký veterán posunul o sedmadvacet míst ve světovém žebříčku výše a je aktuální světovou dvaapadesátkou.