Arreola: S týmem Ruize jsme v úzkém spojení!

Andy Ruiz je po ztrátě titulů zpět v přípravě a jeho možný soupeř by mohl být tvrďák Chris Arreola, který prozradil, že oba týmu jednají!

Bývalý šampión organizací WBA, WBO, IBF, IBO a jediný přemožitel olympijského šampióna a opět úřadujícího šampióna Anthony Joshuy, rodák z Mexika Andy Ruiz jr. (33-2-0, 22 KO) se minulý měsíc vrátil pod novým trenérem do přípravy.

Ruiz šokoval svět, když loni v červnu ukončil v sedmém kole Anthony Joshuu a stal se držitelem čtyř pásů mistra světa. Sympatický „Destroyer“ se přes noc stal oblíbeným bojovníkem, kterého mnoho lidí vynášelo do nebes.

Jenže následně přišla prosincová odveta, do které nastoupil absolutně bez formy a opět nad ním fanoušci zlomili hůl. S Joshuou nedokázal držet krok a zaslouženě prohrál. Nyní má však nového kouče Eddy Reynosa, jenž v něm vidí výjimečný talent.

Ruizův otec odhalil, že jeden z možných soupeřů pro další zápas může být Američan Chris Arreola (38-6-1, 33 KO), jenž naposledy boxoval loni v srpnu, kdy prohrál jasně na body s polskou hvězdou Adamem Kownackim.

A Arreola to nyní potvrzuje: „Ano, došlo k k několika jednání a myslím, že je vše na dobré cestě, ale nemohu zatím nic prozradit.  Jsem velmi nadšený a věřím, že se tento zápas stane, jsme v úzkém spojení. Bude to velmi zajímavý zápas jak já tak Ruiz máme mexické kořeny a to to si myslím, že je velmi atraktivní“ řekl Arreola