Arabští šejkové nabízejí 200 milionů dolarů za souboj Mayweathera s Nurmagomedovem!

Arabským šejkům se hodně zalíbila myšlenka souboje mezi legendou profesionálního boxu Floydem „Money“ Mayweatherem (50-0-0, 27 KO) a šampionem UFC v lehké váze Khabibem „The Eagle“ Nurmagomedovem.

Arabským šejkům se hodně zalíbila myšlenka souboje mezi legendou profesionálního boxu Floydem Mayweatherem a šampionem UFC v lehké váze Khabibem Nurmagomedovem. Rozhodli se tedy oslovit manažera neporaženého ruského válečníka, Aliho Abdelazize, s nabídkou 200 milionů dolarů za organizaci tohoto duelu. Což je rozhodně slušná nabídka, která by mohla oslovit oba tábory a pokud se k tomu připočte i hodně tučná suma z placených přenosů, tak by si oba válečníci mohli odnášet hned několik kufrů plných peněz.

Tento souboj se před deseti měsíci snažili uspořádat i bohatí ruští investoři, jenž chtěli duel uskutečnit v Rusku na stadionu pro 100 tisíc diváků. Ovšem námluvy skončily ještě rychleji, než začaly. Nyní se do hry vložili bohatí arabští šejkové ze Saúdské Arábie, kteří mají již zkušenost s pořádáním takovýchto eventů. V minulém roce totiž přesvědčili tábor britského krále Anthonyho Joshuy, aby zde proběhla jeho odveta s Andym Ruizem. V tomto roce by pak měli pořádat ještě další dva galavečery. V jednom z nich by měl být hlavní tváří jediný šampion osmi váhových kategorií Manny Pacquiao.