Anthony Joshua v karanténě po té, co se střetl s princem Charlesem!

Aktuální král těžké váhy a šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) se momentálně nachází v karanténě. Začátkem března se totiž střetl s princem Charlesem, který je nakažený koronavirem.

9.3.2020 se Aktuální král těžké váhy a šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO Anthony Joshua stal součástí bohoslužby u příležitosti „Commonwealth Day“, kde se střetl s královnou Alžbětou II. a jejím synem, princem Charlesem. Jenže právě britský princ je aktuálně v domácí karanténě, jelikož se u něj prokázala nákaza koronavirem SARS-CoV-2. Do karantény tedy musel zamířit i rodák z Watfordu, jenž je aktuálně pod drobnohledem lékařů, kteří jej neustále testují a sledují jeho zdravotní stav, byť se u něj zatím nákaza neprokázala.

„Anthony je podle nařízení vlády doma v karanténě. Je v pořádku, cítí se skvěle a nic mu není. On sám hlavně myslí na druhé. Přeje si brzké uzdravení všech, kteří se nakazili a také děkuje všem těm, jenž denně nasazují své zdraví v první linii. Na dálku, skrze svůj twitterový účet, děkoval všem zdravotníkům, policistům, hasičům i prodavačům.“ Sdělil britským médiím zástupce hvězdného Brita. Aktuálně má šampion naplánovanou povinnou obhajobu s Kubratem „The Cobra“ Pulevem (28-1-0, 14 KO) na 20.6.2020 do Londýna. S největší pravděpodobností se však tento duel přesune na červencový termín.