Anthony Joshua: Tyson Fury odhalil slabé stránky Deontaye Wildera!

Aktuální šampion WBA, WBO, IBF a IBO Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) se rozpovídal o slabinách amerického rivala a bývalého šampiona WBC Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-1-1, 41 KO).

Světová trojka těžké váhy a aktuální šampion WBA, WBO, IBF a IBO Anthony Joshua nepovažuje bývalého šampiona WBC Deontaye Wildera za nejtalentovanějšího boxera. Podle třicetileté britské hvězdy nemá Američan příliš zbraní na to, aby v trilogii ohrozil jeho krajana a aktuálního krále těžké váhy Tysona „The Gypsy King“ Furyho (30-0-1, 21 KO). „Když jdete do války, tak nemůžete mít v arzenálu pouze jednu zbraň. Wilder takový je. Má pouze tvrdý úder v pravé ruce, na který spoléhá, ale to nemůže fungovat věčně. Stačí totiž, když mu tuto zbraň vezmete, což Fury nedávno udělal. Wilder je pak úplně neškodný. Tyson odhalil jeho slabosti a nyní už každý ví, jak s Wilderem boxovat.“ – Prozradil pro Sky Sports rodák z Watfordu.

Joshua také věří, že by se mu Wildera podařilo zdolat ještě rychleji a přesvědčivěji, než jak se to povedlo jeho krajanovi. „Pravděpodobně bych Deontaye ukončil ještě dřív, než Fury. Dostával bych jej pod tlak mnohem častěji a rozdával mnohem tvrdší údery. Podle mě by Wilder neměl šanci. Nedokázal by odpovídat na mé útoky. Nedokáže bojovat z ústupu, nedokáže dostat svého soupeře pod tlak a dominovat. Byla by to rychlá práce.“ – Prozradil nejbohatší muž těžké váhy. Začíná to vypadat, že Američan skutečně ztratil svoji auru knockoutové bestie, s čímž se bude muset nyní vypořádat, protože každý si na něj bude věřit.