Anthony Joshua: Síla Tysona Furyho je podceňována. Má mnohem větší ránu, než si všichni myslí!

Aktuální král těžké váhy a šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) se rozpovídal o odvetě mezi šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) a Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO).

Aktuální král těžké váhy a šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO Anthony Joshua věří, že jeho krajan Tyson Fury má mnohem více zbraní, kterými může zaskočit šampiona WBC Deontaye Wildera. „Wilder může vyhrát jedině tím, že Furyho brutálně pošle k zemi tak, že už nevstane, jenže to se mu nepodařilo ani v prvním souboji. Fury má mnohem více zbraní. Může Wildera knockoutovat, ale tak stejně jej může i pohodlně vybodovat. Proto jej favorizuji.“ – Začal svoji analýzu pro Sky Sports rodák z Watfordu.

„Nepochybuji o tom, že Fury má pekelnou ránu. Jeho síla je příliš podceňovaná a přesně proto je tolik nebezpečný. Pokud někoho podceňujete, pak se stává hodně nebezpečným, protože k němu nebudete mít dostatečný respekt.“ – Pokračoval ve svém vyprávění Joshua, který ví, o čem mluví. Něco podobného se mu totiž stalo 1.6.2019 s Andym Ruizem a v odvetě už byl rozhodně opatrnější. „Fury je opravdu dobrý boxer, takže je v pořádku jej vidět jako favorita. Na druhou stranu, Wilder není nejlepší technik, ale má extrémně silnou pravačku. Pokud se tomu ovšem dokážete vyhnout, pak ho můžete snadno porazit. Přeji Furymu hodně štěstí. Bude skvělé, až bude mít Anglie dva světové šampiony.“ – Dokončil své vyprávění třicetiletý Brit.