Anthony Joshua se střetne s Kubratem Pulevem v květnu v Instanbulu?

Podle bulharské televize BTV bude hájit Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) své pásy proti povinnému vyzývateli Kubratu „The Cobra“ Pulevovi (28-1-0, 14 KO) ve Vodafone Aréně v Istanbulu.

Hodně zajímavá informace přilétla z Bulharska, kde místní televize BTV sdělila, že se aktuální král těžké váhy a šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO Anthony Joshua chystá hájit své pásy proti povinnému vyzývateli v rámci IBF Kubratu Pulevovi v Turecku. Stát by se tak mělo v květnu a místem konání by měla být Vodafone Aréna v Istanbulu, která pojme až 40 tisíc fanoušků. Otázkou však je, nakolik je tato informace pravdivá.

Zástupce britské hvězdy Eddie Hearn totiž dříve avizoval, že rodák z Watfordu chce nyní bojovat na domácí půdě. Hodně se po té spekulovalo o ultramoderním stadionu Tottenhamu Hotspur v Londýně. Ať už to bude jakkoliv, tak aktuálního krále těžké váhy uvidíme v ringu nejdříve v květnu, tedy až dlouhých šest měsíců po jeho posledním představení s Andym Ruizem. Je tedy více než pravděpodobné, že Joshua nestihne více, jak dva duely v tomto roce.