Anthony Joshua: I rebel, jako jsem já, dodržuje pravidla bezpečnosti ohledně koronavirové pandemie!

Aktuální král těžké váhy a šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) apeluje na všechny, aby dodržovali striktní pravidla. Boj proti koronaviru totiž není žádná sranda.

Aktuální král těžké váhy Anthony Joshua se přidal ke svému krajanovi Tysonovi Furymu a apeluje na lidi, aby dodržovali pravidla v této nelehké době, kdy se šíří světem koronavirus. „Všem lidem, kteří onemocněli koronavirem, přeji brzké uzdravení, protože tato nemoc není sranda. Dosud jsme na to nenašli lék. Všem těm, kteří kvůli této nemoci přišli o své blízké chci popřát upřímnou soustrast, ale mějte hlavu vzhůru. I já jsem ztratil velice blízkého přítele z boxerského prostředí. Je to vždy velice vážné, když to začne zasahovat vaše blízké.“ – Rozpovídal se třicetiletý Brit.

„Chápu, že mladí lidé, jako jsem já, chtějí nadále budovat svoje kariéry a užívat si života. Věřte, že já bych velice rád nyní venku, jezdil na kole, byl se svými přáteli, šel na trénink, zaboxoval si v tělocvičně se sparingpartnery, ale i takový rebel, jako jsem já, se snaží dodržovat pokyny vlády a snaží se dělat správnou věc. Netýká se to jen nás, ale i všech ostatních.“ – Promlouval k národu Joshua. Rodák z Watfordu se nyní nachází v karanténě, protože se nedávno setkal s nakaženým princem Charlesem. Tudíž i kvůli tomuto faktu se jeho chystaná bitva s Kubratem Pulevem odložila na 25.7.2020.