Anthony Joshua chce po zápase s Millerem duel s Luisem Ortizem!

Šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO, Anthony Joshua (22-0-0, 21 KO), se podělil o své plány na druhou polovinu tohoto roku. Po té, co odstraní Millera, by rád dostal do ringu kubánského „King Konga“ Luise Ortize (30-1-0, 26 KO)

V červnu jej čeká první představení americkému publiku. 1.6.2019 se totiž Anthony Joshua střetne s americkým, 140 kilogramů vážícím, drobečkem Jarrellem Millerem v newyorské hale Madison Square Garden. Následně by se rád dostal do jednoho ringu i s kubánským veteránem Luisem Ortizem, který utrpěl jedinou porážku v kariéře z rukavic šampiona WBC, Deontaye Wildera. S tím se mladý Brit stále nemůže dohodnout na společném souboji a tak se snaží domluvit s těmi nejlepšími borci z divize. Ortiz má před sebou nyní souboj s Christianem Hammerem, který je naplánovaný na příští víkend do Barclays Center.

„ Nevěřím, že se dohodnu na zápase s Tysonem Furym a nebo Deontayem Wilderem. Samozřejmě chci tyto souboje, ale oni nikterak nespěchají, aby se se mnou utkali. Pokud se neutkám s nimi, chci to nejlepší, co nabízí těžká váha. Luis Ortiz toto absolutně splňuje. Pokud dojde na souboj s Furym, tak jej zkrátka knockoutuje. Nebude na mě platit jeho jab-jab styl. V zápase s ním budu tlačit a nakonec ho knockoutuji. Wildera můžu v pohodě vybodovat. Fury je více nečitelný, takže to bude těžší práce, ale nakonec dosáhnu toho, co chci.“ – Myslí si šampion z Watfordu. Nyní má však před sebou velkou zkoušku v podobě Jarrella „Big Baby“ Millera.