Anthony Joshua a Kubrat Pulev do sebe úspěšně rýpou skrze světová média!

Aktuální šampion WBA, WBO, IBF a IBO Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) si rýpl do povinného vyzývatele v rámci IBF Kubrata „The Cobra“ Puleva (28-1-0, 14 KO). Bulhar neotálel a úder vrátil.

Držitel pásů WBA, WBO, IBF a IBO Anthony Joshua v posledních dnech zaměřil svoji pozornost na krajana a šampiona WBC Tysona „The Gypsy King“ Furyho (30-0-1, 21 KO), se kterým by rád změřil síly v sjednocujícím souboji. Třicetiletý rodák z Watfordu touží po tom, aby sjednotil těžkou váhu a duel s povinným vyzývatelem Kubratem Pulevem jej až tolik nezajímá. „Kubrat Pulev rozhodně není muž, který dosahuje mé úrovně. Raději bych měřil síly s borci na špičce těžké váhy. Ti ostatní mě až tolik nezajímají, protože bych je hladce porazil. Není to o tom, že bych Puleva přehlížel. Vím, že bych jej porazil a raději bych se zaměřil na opravdové výzvy.“ – Rozpovídal se pro britská média olympijský šampion a dvojnásobný mistr světa.

Reakce osmatřicetiletého bulharského veterána přišla skoro ihned. „Joshua se mě bojí, to je zřejmé. Od začátku chce být ve výhodě. Nechce bojovat jinde, než v Londýně. Nabídli jsme mu několik destinací od Istanbulu, Las Vegas, New Yorku až po Saúdskou Arábii. Ovšem odpověď byla, že bude bojovat pouze v Londýně jinak prý na souboj vůbec nedojde. Samozřejmě, že jsme souhlasili. Je mi úplně jedno, kde se ta bitva odehraje. Nikdy jsem nežádal, aby to proběhlo v Sofii. Chtěl jsem neutrální půdu, aby to bylo spravedlivé pro obě strany. Opravdový válečník bude bojovat kdekoliv na světě. Dohadování se o výhodách je pro zbabělce. Joshua patří do stejné skupiny srabů jako Dillian Whyte a Jarrell Miller. Mě je to jedno, ať si má výhodu jakou chce. Jsem mnohem lepší válečník, než on. Jsem přesnější, chytřejší a proto ho porazím. Brutálně ho ukončím.“ – Slibuje odhodlaně aktuálně třináctý muž světového žebříčku.