Andy Ruiz začíná přípravu. Utká se s Arreolou?!

Bývalý šampión těžké váhy Andy Ruiz se vrací do přípravného kempu, aby se připravil na další zápas pod vedením nového trenéra Eddy Reynosem!

Bývalý šampión organizací WBA, WBO, IBF, IBO a jediný přemožitel olympijského šampióna a úřadujícího šampióna Anthony Joshuy, rodák z Mexika Andy Ruiz jr. (33-2-0, 22 KO) se vrací do přípravy.

Ruiz šokoval svět, když loni v červnu ukončil v sedmém kole Anthony Joshuu a stal se držitelem čtyř pásů mistra světa. Sympatický „Destroyer“ se přes noc stal oblíbeným bojovníkem, kterého mnoho lidí vynášelo do nebes.

Jenže následně přišla prosincová odveta, do které nastoupil absolutně bez formy a opět nad ním fanoušci zlomili hůl. S Joshuou nedokázal držet krok a zaslouženě prohrál. Nyní má však světová šestka nového kouče Eddy Reynosa, jenž v něm vidí výjimečný talent.

Ruizův otec odhalil, že jeden z možných soupeřů pro další zápas může být Američan Chris Arreola (38-6-1, 33 KO), jenž naposledy boxoval loni v srpnu, kdy prohrál jasně na body s polskou hvězdou Adamem Kownackim!