Andy Ruiz: Po Joshuovi chci sjednocující souboj s Wilderem, nebo Furym!

Aktuální král těžké váhy Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO) má jasné plány do budoucnosti. Po odvetném souboji s Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO) by chtěl sjednocující duel.

„Je to jednoduché. V tuto chvíli mi chybí pouze jediný pás, abych se stal nesporným šampionem těžké váhy a to je můj cíl.“ – Rozpovídal se v rozhovoru pro Sky Sports první mexický šampion těžké váhy. Chybějící pás WBC má aktuálně v držení alabamský knockoutér Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (41-0-1, 40 KO), který má však naplánované dvě odvety. Listopadovou s Luisem Ortiem a únorovou s Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO). Pravé s vítězem únorové bitvy by se třicetiletý Američan s mexickými kořeny rád utkal. Ovšem nyní musí vyřešit odvetu s Joshuou.

„Samozřejmě, že Joshuu nepodceňuji. Chci ho znovu porazit. Hodně lidí tvrdí, že jsem měl v prvním souboji jen štěstí a že jej nedokážu znovu porazit. Mám v úmyslu tuto negativní energii využít pozitivním způsobem. Nyní se plně soustředím na odvetu, ale pak chci určitě sjednocující souboj s Deontayem Wilderem, nebo Tysonem Furym. Lepší by byl Wilder, protože jsme ze stejné stáje a domluva takového souboje by byla snadná.“ – Dokončil své povídání sympatický tlouštík, jenž kraluje těžké váze.