Andy Ruiz: Jsem připravený na Deontaye Wildera. Také jej knockoutuji!

Dva bývalý světový šampioni v jednom ringu? Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-2-0, 22 KO) dostal chuť na souboj s Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-1-1, 41 KO) a hodlá jej knockoutovat stejně jako Tyson „Gypsy King“ Fury (30-0-1, 21 KO).

I bývalý světový šampion a vůbec první mexický šampion těžké váhy Andy Ruiz Jr. se rozpovídal o odvetném duelu mezi britským obrem Tysonem Furym a alabamským knockoutérem Deontayem Wilderem. Víkendovou bitvu nakonec ovládl jednatřicetiletý rodák z Manchesteru, který v sedmi kolech doslova rozbil o tři roky staršího rodáka z Tuscaloosy a obral jej o titul mistra světa WBC. „Jejich souboj mi připomněl ten můj s Anthonym Joshuou z června minulého roku. Bylo to hodně podobné a Fury ukončil Wildera také v sedmém kole. Bylo to šílené. Fury si vedl vážně dobře.“ – Rozpovídal se pro stanici Fox TV bývalý držitel pásu WBA, WBO, IBF a IBO.

„Fury udělal to, co udělat musel. Připravil si skvělý plán boje a dodržel jej do puntíku. Pokud dojde na trilogii, tak si jsem jistý, že Wildera opět ukončí. Také bych dokázal Deontaye ukončit před limitem. Pokud by se mnou chtěl souboj, tak jsem připravený.“ – Dodal bojovně naladěný rodák z Kalifornie. Ten si však na takovýto duel může zatím nechat zajít chuť, protože „Bronzový Bombarďák“ dnes ráno aktivoval doložku o třetím zápase s hvězdným „Gypsy Kingem“. Ruiz tedy momentálně pracuje na svém návratovém duelu po prohrané prosincové odvetě s Anthonym Joshuou. Aktuální světová čtyřka těžké se pravděpodobně střetne s Luisem Ortizem, nebo Chrisem Arreolou.