Andy Ruiz Jr. bude muset boxovat odvetu v Anglii za deset milionů dolarů!

Vypadá to, že se padesát milionů dolarů, za odvetu na britské půdě, konat nebude. Podle neoficiálních informací totiž Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO) podpisem první smlouvy souhlasil s odvetou na britské půdě za deset milionů dolarů.

Pokud by se tato informace potvrdila, pak Eddie Hearn vytáhne ohromné eso z rukávu. Ještě ve středu to vypadalo, že si nový král těžké váhy a šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO pořádně namastí kapsu za případnou odvetu ve Velké Británii s Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO) a nebo to bude právě on kdo si určí místo odvety. „Jestli chtějí odvetu ve Velké Británii, pak mi budou muset zaplatit padesát milionů dolarů. V opačném případě chci bojovat v Mexiku, ale nabízí se i možnost New Yorku, Los Angeles, či Las Vegas.“ – Hlásal ještě uprostřed týdne novopečený šampion.

Jenže nyní to vypadá, že se karta obrací a Eddie Hearn ukazuje ohromné promotérské schopnosti. Podle neoficiálních zdrojů, které mimo jiné potvrzuje i Teddy Atlas, totiž Ruiz podpisem smlouvy souhlasil s odvetou, za kterou bude inkasovat pouze deset milionů dolarů a to není vše. Zároveň svým podpisem potvrdil i místo konání odvety a datum. Tím místem by měl být Londýn a datum by mělo být prosincové. Tato informace však není stoprocentní, ale potvrzují ji kroky Eddieho Hearna, který okamžitě pro prohře svého svěřence aktivoval doložku o odvetě a sebevědomě prohlásil, že se uskuteční na přelomu listopadu a prosince na britské půdě.