Andy Ruiz je hlavním kandidátem na souboj s Anthonym Joshuou!

Zdá se být téměř jisté, že dalším soupeřem krále těžké váhy a šampiona WBA, WBO, IBF a IBO, Anthonyho Joshuy, bude Andy Ruiz Jr. (32-1-0, 21 KO). Tuto informaci nepřímo potvrdil i Eddie Hearn.

Eddie Hearn nedávno prozradil, proč se Ruiz jeví tím nejlepší možným soupeřem pro jeho svěřence. „Ruiz půjde do toho zápasu pro vítězství. Navíc byl v tréninkovém kempu, což pro nás bylo velice důležité. Když jsem slyšel, že byl někdo na dovolené a ani neviděl tělocvičnu, tak jsem s daným boxerem ani nekomunikoval.“ – Začal své povídání pro zámořská média Eddie Hearn. Britský promotér nejspíše narážel na Luise Ortize, který odmítl zápas s šampionem z důvodu krátkého času na přípravu, jelikož se právě vrátil z dovolené. Tuto informaci zase popírá tábor kubánského veterána, který tvrdí, že nabídku nepřijal z důvodu směšné částky.

Andy Ruiz vs Ray Austin

„Pro Joshuu je to debut na americké půdě. Téměř všechny vstupenky do Madison Square Garden jsou vyprodané. Nemůžeme lidem nabídnout nudný souboj, ačkoliv duely Anthonyho Joshuy nejsou nikdy nudné. Nechceme soupeře, který by tuto velkolepou akci zkazil, protože si dojede jen pro výplatu. Ruiz jde vždycky do války a proti šampionovi to nebude jiné. Můžeme se na něj spolehnout.“ – Prozradil své myšlenky ohledně náhradníka za Jarrella Millera. Jsou tu i další fakty, proč by to měl být právě Ruiz. Američan s mexickými kořeny je totiž o něco menší, než původně plánovaný Miller a vyznačuje se podobným stylem boje, což by nikterak nenarušilo přípravy šampiona na tento duel.