Andy Ruiz: Chci se zařadit mezi legendy tohoto sportu!

Před pár dny sfoukl v pěti kolech Rusa s německým pasem, Alexandera Dimitrenka. Po té, si řekl o souboj s Adamem Kownackim a nyní stojí devětadvacetiletý Ruiz před další životní šancí. 1.6.2019 v newyorské hale MSG si to rozdá s králem těžké váhy.

„Mnoho lidí mě podceňuje, ale na to jsem si již zvykl. Nepůjdu do ringu nervózní, nemám důvod se ho bát. Půjdu tam, abych si vzal to, co mi patří. Joshua je vysoký, atletický a dobře vypadající chlápek, ale boxuje jako robot. Nikdy nebojoval s někým, jako jsem já. Budu dynamický, budu na něj tlačit, ukážu mu rychlost mých rukou a pořádně tvrdé kombinace.“ – Začal své povídání chasník narozený v Kalifornii, který je před další životní šancí stát se prvním mexickým mistrem světa těžké váhy. Respektive prvním šampionem těžké váhy s mexickými kořeny.

„Chci se zapsat do historie. Chci se zařadit mezi ty největší legendy tohoto sportu, jako byly Julio Cesar Chavez, Mike Tyson, Evander Holyfield a Lennox Lewis. Bude to divoký souboj. Oba tam půjdeme se pobít a vyměnit si tvrdé kombinace, ale já jich rozdám víc a budu i rychlejší.“ – Nechybí Ruizovi sebevědomí. „Ruiz je trochu jiný typ bojovníka, než byl Miller, ale rád příjmu tuto výzvu. Je mi jedno, kdo to bude. Trénuji tvrdě každý den a potrestám každého, kdo se mnou vstoupí do ringu.“ – Prohlásil aktuální král těžké váhy a držitel titulů WBA, WBO, IBF a IBO. Doufejme tedy, že nás čeká velký zápas, ve kterém Ruiz ukáže své pověstné srdce válečníka.