Andrey Fedosov by chtěl souboj s Adamem Kownackim!

Aktuální světová čtyřiapadesátka Andrey Fedosov (31-3-0, 25 KO) zatoužil po světové desítce Adamu Kownackém (19-0-0, 15 KO). Určitě zajímavý souboj dvou bitkařů a knockoutérů, ale jestli se domluví je zatím nejisté.

Ruský rodák, dlouhodobě žijící v Hollywoodu, má za sebou celkem zajímavou kariéru, kterou započal již v roce 2003. Za zhruba šest let se nenápadný Fedosov dostává až na americký kontinent k zápasům s Jenningsem, Harrisem, Lenroyem Thomasem a dalšími. Nakonec vyhrál i zajímavý turnaj Boxcino, který spolupořádala stanice ESPN. Jenže následovala dvouletá pauza a do akce se dostal až v roce 2018, kde si s přehledem poradil s Mirelesem a v ruském Jekatěrinburgu s Dawejkem.

Nyní již dvaatřicetiletý Rus zatoužil po větších skalpech a mezi prvními jmény se nachází polský bijec Adam Kownacki. „Boj s Kownackim je přesně to, co chceme. Adam má dobrou kariéru, je neporažený a je vysoko v žebříčku. Myslím si, že zkušenosti Andreye by rozhodly v jeho prospěch.“ – Prohlásil promotér Artie Pelullo. Je tak docela možné, že polský rebel dostane na 18.5.2019 do ringu právě Fedosova a nemusela by to být špatná řež. Ruský borec má tvrdou bradu i slušné bomby ve svých rukou a tak trošku v obličeji připomíná slavného Rockyho Marciana.