Andrew Tabiti pomáhá v tréninkovém kempu Joshuovi na odvetu s Ruizem!

Bývalý neúspěšný vyzývatel o titul mistra světa křížové váhy Andrew „Beast“ Tabiti (17-1-0, 14 KO) pomáhá v přípravě Anthonymu „AJ“ Joshuovi (22-1-0, 21 KO) na odvetu s Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO).

„Joshua se připravuje s boxery, kteří mají velice rychlé ruce. Musí být připraven na ještě lepší verzi Ruize, něž jakou poznal v prvním souboji. Tabiti samozřejmě není tak silný jako Ruiz, ale je hodně rychlý a dává Joshuovi přesně to, co potřebuje.“ – Rozpovídal se šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn. Třicetiletý rodák z Watfordu tedy očividně využívá všech možností, aby byl na odvetný souboj plně připraven.

V kempu bývalého světového šampiona těžké váhy se aktuálně nachází i jeho krajan a světová desítka Dereck „WAR“ Chisora (32-9-0, 23 KO), ale i světová osmatřicítka Bryant „By-By“ Jennings (24-4-0, 14 KO). Každopádně Joshua hlásí jednu z nejlepších příprav ve své kariéře a mnoho jeho sparingpartnerů potvrzuje jeho skvělou formu. Vrátí se britský král zpět na trůn? Nebo jej americko-mexický válečník opět deklasuje? To se dozvíme již 7.12.2019!

View this post on Instagram

B E A S T (S)

A post shared by Anthony Joshua (@anthonyjoshua) on

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *