Andrade vs Williams o titul WBO!

Souboj ve střední váze o titul organizace WBO Demetrius Andrade vs Liam Williams se bude konat v sobotu 17. dubna na galavečeru ve floridském Seminole Hard Rock Hotel and Casinu!

17.4.2021 – USA
Střední váha
Demetrius Andrade vs Liam Williams

Neporažená americká dvojka a světová pětka Boo.Boo” Demetrius ANDRADE (29-0-0, 18 KO) a britská trojka a světová devítka “The Machine” Liam WILLIAMS (23-2-1,18 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBO!

Americký šampión střední váhy, dvaatřicetiletý Demetrius Andrade přešel do střední váhy v roce 2017 jako šampión v super velterové váhy a získal titul hned v druhém zápase, když v říjnu 2018 jasně vybodoval Namibijce Waltera Kautondokwa.

Andrade následně pás třikrát obhájil, když postupně zlikvidoval soupeře Artura Akavova, Macieje Suleckiho a naposled loni v lednu ukončil v devátém kole irského boxera Luke Keelera.

Následně WBO nařídila, že se musí jeho tým domluvit do konce ledna s povinným vyzyvatelem, Britem “The Machine” Liamem Williamsem. Ten naposledy boxoval loni 10. října, kdy v prvním kole knockoutoval krajana Andrewa Robinsona.

Promotéři se domluvili, že titulový souboj naplánují na duben, Nyní došli ke shodě, že se souboj bude konat v sobotu 17 dubna na Floridě. Galavečer se bude konat s omezenou účastí publika.