Andrade o zápase se Suleckim: Bude prosit o pomoc svůj roh!

Šampion organizace WBO ve střední váze a aktuální světová sedmička, Demetrius „Boo Boo“ Andrade (27-0-0, 17 KO), se rozpovídal o zápase s polským válečníkem a světovou desítkou, Maciejem „Striczu“ Suleckim (28-1-0, 11 KO).

Již 29.6.2019 v Providence se střetne současný držitel titulu WBO ve střední váze, Demetrius Andrade, s polským borcem Maciejem Suleckim a šampion rozhodně slovy nešetří. „Sulecki je dobrý boxer a bude jistě chtít vyhrát, ale uvidíte, že souboj rychle zabalí. Takto to dělají všichni moji soupeři. Po několika minutách zjistí, že nejsou na mé úrovni a souboj vzdají.“ – Rozpovídal se třicetiletý Američan.

„Nejprve začnu svoji pravou rukou, ale když přijde na levačku, tak se Sulecki začne schovávat. Bude prosit svůj roh o pomoc. Doufám, že má dobrého cutmana, protože ho bude hodně potřebovat a jestli jej nemá, tak mu půjčím svého, protože já ho jistě potřebovat nebudu.“ – Rozehrál hru slov rodák z Rhode Island, který získal uvolněný titul po Billym Joe Saundersovi. Je potřeba říci, že o rok mladší Polák není žádným ořezávátkem. V profesionálním ringu si dokázal poradit například s nepříjemným Jackem Culcayem, či ostříleným tvrďákem, Gabrielem Rosadem. Nestačil pouze na bývalého šampiona Daniela Jacobse, kterému vzdoroval všech dvanáct vypsaných kol.