Anatoli Hunanyan vs Tomáš Bezvoda v Karlových Varech!

Anatoli Hunanyan vs Tomáš Bezvoda
Karlovy Vary rozšířili svou nadupanou startovku o další zajímavý duel! Pořadatelé z Qwert Boxing Plzeň zařadili na galavečer duel mezi Anatoli Hunanyanem a Tomášem Bezvodou na 6.kol!

19.11.2016 – Grandhotel Pupp, Karlovy Vary
Střední váha
Česká jednička střední váhy “Tolja” Anatoli HUNANYAN (7-1-0, 4 KO) a česká trojka super střední váhy Tomáš BEZVODA (3-1-0, 1 KO) se utkají v zápase vypsaném na 6 kol!

Anatoli HunanyanTolja je s dvanácti body neotřesitelnou jedničkou své váhy.
Poprvé do profi ringu vstoupil 20.4.2012 proti Michalovi Vosykovi a byla z toho nekompromisní výhra v 1. Kole technickým KO.
V říjnu téhož roku zničil v 6. kole technickým KO Josefa Obešla. Poté si dal déle jak rok od boxu pauzu, aby se vrátil 30. Prosince v pražské Lucerně k zápasu s Attilou Kissem, kterého jednoznačně vybodoval 3:0 (59:57, 59:56 a 58:57).
11. dubna 2014 se na Heroes Gate postavil proti aktuálnímu Evropskému šampiónovi WBO Štěpánovi Horváthovi a byla z toho opět jasná záležitost. Štěpána smetl ve druhém kole technickým knockoutem.
V roce 2015 odboxoval celkem 3 vítězné duely, postupně zničil v lednu Bronislava Kubína technickým knockoutem v 8. kole, v říjnu vybodoval v 6ti kolech Gary Abajyana 3x 58:54, 30. Prosince v pražské Lucerně vybodoval chorvatskou jedničku Frane Radniče 3x 60:54.
Tolja naposledy boxoval 16.dubna v Maďarsku, když po zpackaném prvním kole nakonec prohrál těsně na body s Norbertem Harcsou 3x 57:56.

Tomáš BezvodaBývalý skvělý amatérský boxer Tomáš Bezvoda se v Karlových Varech postaví ke svému pátému letošnímu profesionálnímu duelu. Tomáš si odbyl debut 12. března v Liberci, kdy naprosto s přehledem sfoukl Josefa Holuba v prvním kole technickým KO.
ke druhému profi zápasu nastoupil na galavečeru v Brně, kde ve strhujícím boji těsně vybodoval Trutnovského bijce Ondřeje Marvana 40:38, 40:37 a 40:36.
2. července se utkal v Itálii s domácím borcem Andreou Roncon v 6 ti kolové bitvě a slavil cenné bodové vítězství. Naposledy stál mezi šestnácti provazy 17. září, tentokrát vyzval vycházející rakouskou hvězdu Arbi Chakaeva, kterému ovšem podlehl na body v 6ti kolech 56:58 a 2x 56:59.


Další potvrzené zápasy

lubos-suda-vs-daniel-venclKřížová váha
Česká jednička Luboš „Pitbul“ ŠUDA (34-11-1, 25 KO) a česká desítka Daniel VENCL (4-1-0, 2 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český titul České Unie Boxerů Profesionálů!

Původně se měl Luboš utkat českým šampiónem Davidem Vicenou, jenže ten si během sparingů zranil ruku a rentgen odhalil naštíplý palec a ze zápasu musel na poslední chvíli odstoupit. Dalším důvodem je, že David nebude moci další dva roky titul obhajovat z osobních důvodů, které nebude prozrazovat. A tak musel Lukáš Konečný Vicenovi titul odebrat a uvolnit do nového zápasu.

Tento zápas bude mít hodně vysokou úroveň a očekáváme vyrovnanou bitvu. Samozřejmě mírným favoritem bude legendární Luboš Šuda, ale pokud Daniel Vencl bude připraven 100% bude to z našeho pohledu 50 na 50.


fabiana-bytyqi-vs-halima-vunjabeiMini muší váha
N
eporažená česká jednička Fabiana BYTYQI (8-0-0, 3 KO) a tanzanská jednička Halima VUNJABEI (3-2-1, 2 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o světový juniorský pás WBC!

Fabiana se tak utká s exotickou soupeřkou, se kterou se měla utkat již v minulém zápase 25. června. Jenže se nestačilo vyřídit vízum pro tanzanskou reprezentantku a její místo na rychlo zaujala potřetí Teodora Bacheva. Tu i potřetí Fabiana porazila, tentokrát před limitem a je nyní na 24. světové pozici


lucie-sedlackova-vs-pasa-malagicPérová váha
Neporažená česká jednička Lucie SEDLÁČKOVÁ (7-0-1, 4 KO) a jednička Bosny Pasa MALAGIC (11-3-0, 3 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o Evropský titul WBO!

Lucka získala Evropský pás letos 5. března, když zničila ve dvou kolech Kleopatru Tolnai z Maďarska. Následně titul obhájila proti Gruzince Sopio Putkaradze, která si v první minutě zápasu vymkla kotník a nemohla tak pokračovat dál v boji.
Nyní ji čeká těžká soupeřka, stejně stará jednička Bosny a Hercegoviny Pasa Malagic, která má velké zkušenosti, například ze zápasu s aktuální světovou šampiónkou Jelenou Mrdjenovich.


stepan-horvath-vs-arthur-hermannSuper velterová váha
Česká jednička Štěpán HORVÁTH (17-5-0, 7 KO) a německá šestka Arthur HERMANN (17-2-0, 13 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o Evropský pás WBO!

Po sérii porážek nastartoval Horváth v roce 2015 novou kariéru a už má na svém kontě 5 výher v řadě a k tomu český titul ČUBP a Evropský pás WBO.
Český titul získal 11. dubna 2015, když v Ústecké Slunetě jasně vybodoval 3x 100:90 Michala Vosyku. Evropský pás WBO letos 5. března na domácí půdě v Plzni, když bez problémů vybodoval Davide Doriu z Německa 100:88 a 2x 100:90. Následně titul obhájil v Ústí nad Labem, když si ve čtyřech kolech poradil s Maďarem Ferencem Hafnerem.
Nyní má tak před sebou již druhou obhajobu Evropského pásu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *