Anatoli Hunanyan se střetne s Ginem Kantersem 7.11.2019 v Nizozemí!

Aktuální česká jednička střední váhy Anatoli „Tolja“ Hunanyan (9-4-1, 5 KO) se taktéž chystá na zahraniční misi. Jeho soupeřem se stane třiadvacetiletá nizozemská dvojka Gino Kanters (7-3-1, 3 KO).

7.11.2019 – Theater Carré, Amsterdam, Nizozemsko
Střední váha
Anatoli Hunanyan vs Sreginio Kanters
Česká jednička „Tolja“ Anatoli HUNANYAN (9-4-1, 5 KO) a nizozemská dvojka „Gino“ Serginio KANTERS (7-3-1, 3 KO) se utkají v zápase vypsaném na 8 kol!

Sedmatřicetiletý „Tolja“ má před sebou další zajímavou výzvu v podobě zahraničního souboje. Česká jednička střední váhy, které aktuálně patří 173. pozice světového žebříčku, vyráží do Nizozemí, aby se zde utkala s třiadvacetiletým mladíkem Gino Kantersem. Připomeňme si, že Hunanyan je trojnásobným českým šampionem. Poprvé titul získal v roce 2014, když před limitem ukončil Štěpána Horvátha, následně 17. ledna 2015 před limitem ukončil Bronislava Kubína a potřetí titul ukořistil loni v červnu, když v odvetě s Tomášem Bezvodou vyhrál na body.

Tolja se před rokem pokusil dokonce získat i pás Evropské Unie EBU, avšak ve Španělsku padl s domácím Ronnym Landaetou jednoznačně na body.

I o čtrnáct let mladší Kanters má za sebou zajímavou titulovou zkušenost. V srpnu se totiž pokusil tento nizozemský mladík získat mládežnický titul WBC, ale v desetikolové bitvě nestačil na švýcarského válečníka Ramadana Hiseniho. Nyní se chce vrátit na vítěznou vlnu, ale proti tomu bude český válečník, který má jistě zbraně i zkušenosti na to, aby z Nizozemí dovezl cenný skalp.

Anatoli Hunanyan vs Gary Abajyan