Amir Khan zveřejnil dva velké důvody, proč se nedohodl s Brookem!

Amir Khan

Všichni tak nějak čekali, že se Amir „King“ Khan střetne s Kellem „Special One“ Brookem. K údivu všech se rodák z Boltonu sebral a odcestoval za velkou louži, kde podepsal kontrakt na zápas s králem welterové váhy Terencem Crawfordem.

Crawford i Khan mají za sebou první tiskovou konferenci, která přinesla i reálné datum jejich řežby a bude se jednat o 20.4.2019. Místo zatím Bob Arum nezveřejnil, ale mělo by se tak stát v následujících dnech. Ve hře jsou prakticky jen dvě místa, Las Vegas a New York. Většinu fanoušků i přesto zajímá, proč se nedohodl jeho plánovaný duel s Kellem Brookem, který byl přeci hlavním důvodem návratu Amira Khana po výprasku od Alvareze.

Amir Khan

„ Brook nikdy nepodepsal smlouvu. Vždycky jen hodně kecal, ale kdyby zápas opravdu chtěl, tak mlčí a podepíše. No to se nikdy nestalo. Nedokázal dokonce ani vyprodat stadion ve svém rodném městě a to je taky hodně špatně. Kdyby jsme se totiž utkali ve Wembley, jak bylo původně v plánu, musel bych většinu lístků prodat já. Veškerá pozornost a tlak by byly na mě.“ – Zhodnotil situaci pro novináře Khan.