Amir Khan: Souboj s Anthonym Joshuou je pro Tysona Furyho snadný úkol!

Bývalý šampion super lehké váhy a aktuální světová jedenáctka welterové váhy Amir „King“ Khan (34-5-0, 21 KO) naprosto věří Tysonovi „The Gypsy King“ Furymu (30-0-1, 21 KO) v případném střetu s Anthonym „AJ“ Joshuou (23-1-0, 21 KO).

Mnoho bývalých šampionů a odborníků na bojové sporty se v poslední době shodlo na tom, že aktuální šampion WBC těžké váhy Tyson Fury je rozhodně tím nejlepším mužem této éry. Jednatřicetiletému rodákovi z Manchesteru dokonce většina věří i v případném souboji s králem těžké váhy a šampionem WBA, WBO, IBF a IBO Anthonym Joshuou. Nyní se k nim přidal i třiatřicetiletý bývalý šampion super lehké váhy a neúspěšný vyzývatel o titul mistra světa ve welterové váze Amir Khan. Rodák z Boltonu prozradil, že souboj s Joshuou bude pro hvězdného „Gypsy Kinga“ absolutní hračka.

„Vždy jsem považoval Tysona Furyho za nejlepší těžkou váhu na světě.“ – Začal své povídání pro Fighthype.com britský válečník. „Se svými schopnostmi dokáže ten chlap porazit kohokoliv. Hodně lidí mu nevěřilo v odvetě s Wilderem, ale on všechny překvapil. Úplně stejně by také porazil Joshuu. Zrovna souboj s Anthonym by pro něj byl extrémně snadný, protože AJ boxuje jako robot. Je hodně podobný Franku Brunovi. Má sice sílu a když vás trefí, tak máte solidní problém, ale Tysona zasáhl nejsilnější knockoutér těžké váhy a on stejně vstal. Pokud na ten souboj dojde, tak si jednoznačně vsadím na Furyho, protože má na své straně všechny výhody.“ – Uzavřel vyprávění Khan. Vypadá to tedy, že celý svět momentálně vidí Furyho jako jasného favorita.