Američtí obři doplní kartu Wilder – Fury 2! Geralda Washingtona vyzve Charles Martin!

Aktuální světová devatenáctka a americká šestka těžké váhy Charles „Prince“ Martin (27-2-1, 24 KO) změří síly se světovou osmnáctkou a americkou pětkou Geraldem „El Gallo Negro“ Washingtonem (20-3-1, 13 KO) na galavečeru Wilder – Fury 2!

Galavečer, jenž se odehraje 22.2.2020 v lasvegaské MGM Grand a jehož hlavním tahákem bude titulová odveta mezi bývalým světovým šampionem Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO) a šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO), se pomalu zaplňuje. Dnes je již zcela jasné, že se na ní objeví i král super bantamové váhy a šampion WBO Emanuel „Vaquero“ Navarrete (30-1-0, 26 KO), který bude svůj titul hájit popáté proti filipínskému válečníkovi a světové třiašedesátce Jeo „Santino“ Santisimovi (19-2-0, 16 KO).

Uznávaný novinář Mike Coppinger také přinesl informaci, že celou kartu posílí duo amerických obrů z těžké váhy. Světová osmnáctka a americká pětka těžké váhy Gerald Washington totiž změří síly se světovou devatenáctkou a americkou šestkou Charlesem Martinem. Sedmatřicetiletý rodák ze San Jose se naposledy blýskl parádním knockoutem „Severské Noční Můry“ Roberta Heleniuse. O čtyři roky mladší rodák ze Saint Louis v posledním duelu uzemnil krajana Daniela Martze. Fanoušci se tak mohou těšit na parádní bitku dvou obrů, která bude jistě bavit.