Alvarez vs Plant na Sport 1 HD!

Sjednocující bitvu super střední váze uvidí čeští fanoušci v přímém přenosu na sportovní televizi Sport1 HD! Canelo nebo Plant? Kdo se stane nesporným šampiónem?

6.11.2021 – MGM Grand, Las Vegas, USA
Super střední váha
🇲🇽 Saul Alvarez vs Caleb Plant 🇺🇸
Přímý přenos na Sport1 HD ve 3:00!

Mexická a světová jednička “Canelo” Saul ALVAREZ (56-1-2, 38 KO) a neporažená americká trojka a světová šestka “Sweethands” Caleb PLANT (21-0-0, 12 KO) se utkají o světové tituly WBA super, WBO, WBC a IBF!

Na jedné straně Saul Alvarez drží tituly WBA super, WBO a WBC a na druhé Caleb Plant, který drží pás organizace IBF. Jeden z nich se stane legendou, který sjednotil všechny tituly v super střední váze. Velkým favoritem je s kurzem 1,1 mexický šampión a na amerického šampióna je kurz 7,49.

Na tiskové konferenci, která se konala 21. září došlo mezi oběma k roztržce, kdy Saul Alvarez od sebe Caleba Planta odstrčil, ten mu chtěl dát facku, který se ovšem mexický šampión uhnul a následně museli zasáhnout oba týmy. Tento vyhrocený zápas nás čeká již za 14 dní.

A o své nepřijdou ani čeští fanoušci, sportovní televize Sport1 HD bude jako většinu boxerských galavečerů promovaných na kanále Showtime vysílat zde v Česku a můžeme se tak těšit na kvalitní přenos a český komentář.