Alvarez seřezal Fieldinga ve třech kolech a má titul!

Saul Alvarez se přesunul do super střední váhy a vyzval šampióna Rocky Fieldinga. Ten mu dokázal vzdorovat pouhá tři kola a Canelo tak má světový titul organizace WBA! Galerie a video!

15.12.2018 – Madison Square Garden, New York, USA
Saul Alvarez vs Rocky Fielding

Saul „Canelo“ ALVAREZ (51-1-2, 35 KO) se po zářijové výhře nad kazašskou legendou Gennady Golovkinem přesunul do super střední váhy, kterou boxoval poprvé v životě a hned vyzval jejího šampióna Rocky Fieldinga (27-2-0, 15 KO).
Vyprodaná Madison Square Garden tak viděla souboj dvou šampiónů různých váhových kategorií. Alvareze jako mistra světa střední váhy a Fieldinga jako šampióna super střední váhy.

Očekával se poměrně vyrovnaný boj, ale již od úvodního gongu bylo jasné, že zápas bude jen jednostrannou záležitostí. Alvarez poslal úřadujícího šampióna k zemi již v půlce prvního kola.

Rodák z Liverpoolu vstal a v boji dál pokračoval, ale Alvarez šel dopředu jako buldok a ve třetím kole poslal Fieldinga dvakrát opět na zem a byl konec.

Mexická hvězda si tak odskočila do super střední váhy, vzala si světový titul WBA. Jestli Alvarez zůstane v super střední váze nebo se vrátí do střední není zatím jasné, ale ukázal, že mu přesun mezi váhami žádný problém nedělá.