Alvarez: Možná jsem prohrál 4-5 kol, ale neprohrál jsem zápas!

Saul AlvarezSaul „Canelo“ Alvarez není s výsledkem spokojený, je přesvědčen o tom, že zápas vyhrál. Ve smlouvě má jednostrannou klauzuli o odvetě a hodlá ji využít. Zápas s Golovkinem je tak pravděpodobně mimo hru!

Tým Alvareze si prosadil do smlouvy jednostrannou klauzuli o odvetě, což znamená, že v případě výhry by Bivol neměl na odvetu nárok, ale když prohraje Alvarez, tak to právo má. To se také stalo a dle svých slov chce doložku o odvetě využít. Je tak pravděpodobné, že nedojde na plánovaný třetí duel s Golovkinem.

„Osobně se cítím dobře, nechci ale hledat žádné výmluvy. Mám vnitřní pocit, že jsem ten zápas vyhrál. Možná jsem prohrál 4-5 kol, ale neprohrál jsem celý zápas. Nicméně tenhle boj ještě neskončil“. říká nesporný král super střední váhy Canelo Alvarez

Saul Alvarez vs Dmitry Bivol

„Já jsem hodně soutěživý typ člověka a udělám vše pro to, abych příště vyhrál. Vrátím se lepší a silnější a věřím, že příště budu víc dominovat. Chci odvetu, máme ji ve smlouvě a určitě se tak stane“. Potvrdil Alvarez využití odvetné doložky ve smlouvě.


7.5.2022 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Polotěžká váha
Dmitry Bivol 🇰🇬🇷🇺🆚🇲🇽 Saul Alvarez
Tim Cheatham 115:113
Dave Moretti 115:113
Steve Weisfeld 115:113