Alfredo Angulo šokoval Kalifornii, když ovládl brutální bitku s Peterem Quillinem!

Alfredo „Perro“ Angulo (26-7-0, 21 KO) dokázal rozbít Petera „Kid Chocolate“ Quillina (34-2-1, 23 KO) a odváží si z Kalfironie nejcennější vítězství své dosavadní kariéry.

Brutální bitku předvedli dva veteráni super střední váhy. Šestatřicetiletý Američan, Peter Quillin, byl sice tím aktivnějším v ringu a dokonce i přesnějším, ale byl to právě o rok starší Alfredo Angulo, který svými brutálními údery několikrát otřásl svým soupeřem a diktoval tempo boje. Mexický válečník nakonec tvrdou bitku dotáhl až do bodového vítězství v poměru 96-94, 97-93 a 94-96. Angulo se tedy nejspíše o hodně velký kousek přiblíží velkým soubojům a možná i nějaké té titulové šanci.

„Musím nyní spolknout hořkou pilulku a popřemýšlet, co bude s mojí kariérou dál, ale musím přiznat, že to byl hodně pěkný duel pro fanoušky.“ – Hlesl zklamaný Američan a přemožitel nejlepšího českého boxera Lukáše Konečného. To mexický vítěz byl o něco sdílnější. „Mexické srdce je těžké v ringu porazit. Posledních 5-6 let jsem nebyl ve své kůži, ale nyní pod vedením Abela Sancheze je to opět ten starý Perro. Každým dalším soubojem se zlepšuji.“ – Prohlásil zkušený Angulo. Pojďme si tedy společně vychutnat jejich brutální řež.